شهری کامل روی آب

“Harmony of the sea”با ارتفاع ۱۱۸۸ فوت و وزن ۲۲۷ هزار تن جدیدترین و غول پیکرترین کشتی جهان است. ارزش آن به قیمت ۸۰۰میلیون دلار تخمین زده شد. این کشتی ۳۳۰ فوت از تایتانیک بلندتر است و قابلیت جا به جایی ۸۸۸۰نفر را دارد. دارای ۲۱۰۰ خدمه است که از ۷۲ ملیت متفاوت تشکیل شدند. کشتی را می توان به شهری تشبیه کرد آن هم  شهری مدرن که شامل  رستوران، استخر، و حتی زمین بازی میشود؛ در ادامه میتوان به پارک و بازار و مکانی برای موج سواری که مجهز به دستگاه شبیه ساز موج اشاره کرد.

همچنین این کشتی مجهز به فروشنده روباتیک در آبمیوه فروشی هاو جنگل ساختگی است. Ultimate Abyssنام سرسره ای به ارتفاع ۱۰۰ فوت که در این کشتی تعبیه شده است. این سرسره شبیه به کوسه ماهی درنده ای با پره های عظیم الجثه و دو بدنه ی دراز و باریک است و افراد زمانیکه وارد آن میشوند گویی وارد دهان کوسه شده اند.

کشتی مسافری , Harmony of the sea,غول پیکرترین کشتی کشتی مسافری , Harmony of the sea,غول پیکرترین کشتی کشتی مسافری , Harmony of the sea,غول پیکرترین کشتی کشتی مسافری , Harmony of the sea,غول پیکرترین کشتی کشتی مسافری , Harmony of the sea,غول پیکرترین کشتی

منبع:باشگاه خبرنگاران