پس از چند روز بررسی سرانجام دو بازیگر فیلم که هر دو ۲۳ ساله هستند، دستگیر شدند.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، دو بازیگر شاهرودی ویدئو کلیپ (نماهنگ)زیرزمینی «گل‌برای ایران» که در ماهواره‌ها پخش شده است دستگیر شدند. رئیس پلیس شاهرود از دستگیری عاملان تهیه و تولید ویدئو کلیپ «گل‌برای ایران» در این شهر خبر داد. این کلیپ از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شده و در خصوص گل‌زدن ایران در جام جهانی فوتبال است که برخی از صحنه‌های آن درمناطقی از شاهرود تهیه شده بود.

به‌گزارش پلیس استان سمنان، سرهنگ «رحمت‌الله طاهری» گفت: برابر دستورات قضایی شناسایی عاملان این‌اقدام در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت. وی گفت: پس از چند روز بررسی سرانجام دو بازیگر فیلم که هر دو ۲۳ ساله هستند و در یک خانه مجردی زندگی می‌کردند دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعتراف متهمان در ساخت این ویدئو کلیپ گفت: کارگردان ۲۶ ساله این فیلم نیز که در رشته عکاسی فعالیت می‌کند شناسایی و دستگیر شد و متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. وی گفت: به اظهار متهمان شبکه ماهواره‌ای که این ویدئو کلیپ را پخش کرده در بخش‌هایی دستکاری و آن را تحریف کرده است.

رئیس پلیس شاهرود با توصیه به جوانان و نوجوانان تأکید کرد: بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به کشور استفاده می‌کنند و جوانان باید آگاه باشند تا در دام‌های شیطانی و تبلیغات خوش رنگ و لعاب غرب گرفتار نشوند.