حمله به صفحه افراد مشهور تمامی ندارد!

 بعد از پایان رای‌گیری برنامه «خندوانه» و فینالیست شدن امیر مهدی ژوله در مسابقه «خنداننده برتر» برخی از کاربران اینستاگرام با هجوم به صفحه رامبد جوان، برنده شدن ژوله را نتیجه تقلب در رای گیری برنامه «خندوانه» عنوان کردند. این بار رامبد جوان و برنامه محبوب خندوانه داستان ساز شد

خندوانه

اما  رامبد جوان، که می خواست به اینگونه حواشی خندوانه پایان دهد با انتشار عکسی از آمار رای دهندگان این برنامه در اینستاگرام خود نوشت: « سلام رفقا،سیستم سامانه خودکاره و راس ۴۸ ساعتی که بهش داده شده بسته شد. یادتون نره هم ژوله و هم مسعودی رو من در خندوانه معرفی کردم و جفتشون پدیده هایین که موفقیتشون رو مدیون حضورشون در خندوانه هستن و من به این موضوع افتخار می کنم و دم همشون هم گرم. یکی نیست تو دهن دوستان بی ادب فلفل بریزد؟؟! (با خنده) »

اما همین اظهارات از سوی رامبد جوان، کافی بود که این بار دنبال کنندگان صفحه او، انتقاداتی را این به خود  رامبد جوان، و کلماتی که به کار برد وارد کنند. مخاطبان در محترمانه ترین حالت رامبد جوان را به غرور و تکبر متهم کردند. این حجم از انتقادات به گونه ای بود که رامبد جوان مجبور شد تنها بعد ۳۰ دقیقه پس از پست اول، این بار با انتشار ویدیویی ۱۵ ثانیه ای، در مورد استفاده از کلمه «مدیون» توضیحاتی را به مخاطبان خود ارائه کند. رامبد جوان در این ویدیوی کوتاه گفت: «وقتی می گویم «مدیون» یعنی امکان اینکه این جا بتوانند «استند آپ» را این جا تجربه بکنند، منظورم بود، وگرنه هر دو آقایان نویسنده اند و کارشون هم درست و درجه یک است.»

اما این توضیح تصویری ،هنوز هم برای دنبال کنندگان  رامبد جوان، قانع کننده نبوده است،چون همچنان بسیاری از مخاطبان بر موضع قبلی خود هستند و در خلال این کامنت‌ها، برخی از کاربران این برنامه را به تکراری شدن هم متهم کرده‌اند!

منبع:نیک صالحی