استقلال مدارک خرید پرسر و صدایش را فاش کرد+ تصاویر


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

کمیته پزشکی باشگاه استقلال مدارک پزشکی مربوط به مصدومیت هلمکه را منتشر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، جهت روشن سازی افکار عمومی، صراحت و شفافیت کامل درباره پرونده پزشکی این بازیکن خارجی و مقابله با برخی اظهارات کذب و بی‌مسئولانه، کمیته پزشکی این باشگاه تصمیم گرفت با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحات لازم را در این مورد به اطلاع عموم هواداران برساند:

۱ – متاسفانه شاهد هستیم در برخی از مصاحبه‌ها و گزارش‌ها، اظهارات غیرمسئولانه‌ای صورت گرفته و به نظر می‌رسد که هدف این عده، زیر سوال بردن صلاحیت بهترین متخصصان پزشکی در ایران است.

۲ – دکتر سهراب کیهانی و دکتر محمدرضا ابراهیمیان دو پزشک متبحر، سرشناس و حاذق کشورمان هستند که شهرت آنها در تشخیص درست و موفقیت آمیز در خاورمیانه نیازی به توضیح اضافی ندارد  به پیوست این اطلاعیه تصویر نامه این دو پزشک حاوی نظر تخصصی آنها درباره مصدومیت هلمکه منتشر شده است که مطالعه آنها پاسخ محکم و قاطعی برای شایعه سازان خواهد بود. همچنین گزارش ام آر آی این بازیکن هم با تشخیص دکتر علی رادمهر در زیر انتشار یافته است.

در پایان یکبار دیگر از برخی رسانه‌ها و افراد می‌خواهیم که با نظرات غیر تخصصی و عامیانه به این موضوع ورود نکنند. بدیهی است که تمامی اظهارات بی‌مسئولانه قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

 

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

 

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه استقلال

 اخبار ورزشی – سایت رسمی باشگاه استقلال