اختلاف دردسرساز هدایتی با اهالی پرسپولیس بر سر جادوگر


اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس

عابربانک پرسپولیس را با کریمی می خواهد

مسئولان امروز باشگاه پرسپولیس و کادرفنی این تیم موافق حضور جادوگر در درفشی‌فر نیستند.

بحث حضور علی  کریمی در پرسپولیس سوژه‌ای است که با توجه به بازگشت سرخ‌ها از اردوی امارات به سوژه پرسپولیسی‌ها تبدیل شده است.

کریمی که حتی قبل از حضورش در کادر فنی تیم ملی، چند جلسه‌ای در تمرین‌های پرسپولیس شرکت کرده بود، پس از کناره‌گیری از تیم‌ملی نیز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد.

هر چند که بعضی‌ها در باشگاه پرسپولیس تمایلی برای حضور کریمی در پرسپولیس نداشتند ولی مسئولان باشگاه در مصاحبه‌های‌شان اعلام  کردند که کریمی با هر سمتی می‌تواند برای پرسپولیس مفید و موثر باشد.

شنیده‌های ما از باشگاه پرسپولیس و اردوی این تیم حکایت از آن دارد که بعضی از مربیان و مسئولان باشگاه نظر چندان مساعدی در مورد حضور کریمی در پرسپولیس ندارند و اگر تا امروز هم صحبتی در مورد کریمی انجام نشده فقط به این دلیل است که مسئولان پرسپولیس نگران هواداران کریمی هستند و می‌دانند که قدرت رویارویی با آنها را ندارند.

هر چند که کریمی در مورد حضور در اردوی پرسپولیسی‌ها در امارات نیز قولی به مسئولان باشگاه نداده بود ولی آنها برای این که به هواداران پرسپولیس و کریمی نشان دهند که جادوگر هم موافق و همسو با آنهاست، حتی صحبت از حضور کریمی در اردوی پرسپولیس کردند.

سیاست باشگاه بر این است که نشان دهند رابطه کریمی با آنها عالی است و البته کریمی هم با توجه به جدایی‌اش از کادرفنی تیم‌ملی، فعلا فقط می‌تواند سری به درفشی‌فر بزند، اما نکته قابل توجه این است که مسئولان و کادرفنی پرسپولیس با توجه به این که حضور کریمی می‌تواند برای‌شان دردسرساز شود، موافق حضورش در تمرینات پرسپولیس نیستند.

نکته دیگر در مورد کریمی جایی است که حتی در جلسه‌های پیشکسوتان پرسپولیس هم بعضی از قدیمی‌ها علیه او موضع‌گیری  کرده‌اند. از آنجایی که کریمی با تعدادی از قدیمی‌های پرسپولیس دچار چالش‌هایی شده، آنها حتی در مورد حضور کریمی در شرکت پرسپولیس هم اعتراض‌هایی داشته‌اند.

اما نکته قابل توجه در خصوص این ماجرا به بحث حمایت حسین هدایتی از کریمی بر می‌گردد. هدایتی که سال‌هاست ارتباط دوستانه‌ای با کریمی دارد، در حال حاضر هم می کوشد تا از کریمی به عنوان یک گزینه معروف و پرطرفدار استفاده  کند و به همین دلیل عابر بانک می کوشد تا با توجه به احتمال خرید سهام پرسپولیس ترتیبی دهد تا کریمی وارد باشگاه شود و مقدمات حضور او را فراهم کند.

هر چند که احتمال می‌رود در صورت حضور کریمی در گروه هدایتی، عابر بانک گزینه‌های دانه درشت دیگری مثل علی دایی و … را از دست بدهد ولی نکته قابل توجه در مورد کریمی جایی است که می‌شنویم پرسپولیسی‌های امروز باشگاه و کادرفنی موافق حضور جادوگر در درفشی‌فر نیستند.
اخبار ورزشی – روزنامه گل